Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/1714
Назва: Сільськогосподарські машини. Теорія і розрахунок робочих органів машин для поверхневого обробітку грунту : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямами підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» та «Машинобудування»
Автори: Тищенко, С.С.
Дубровін, В.О.
Теслюк, В.В.
Волянський, М.С.
Ключові слова: сільськогосподарські машини
Дата публікації: 2015
Видавництво: ЦП Компринт
Бібліографічний опис: Сільськогосподарські машини. Теорія і розрахунок робочих органів машин для поверхневого обробітку грунту : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямами підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» та «Машинобудування» / С. С. Тищенко [та ін.]. - К. : КОМПРИНТ, 2015. - 158 с.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику розглянуто способи проектування поверхонь робочих органів культиваторів типу «лапа», а саме широке застосування аналітичних, графічних і графоаналитических способів проектування поверхонь робочих органів, що дозволяє всебічно підійти до проектування культиваторных лап. Наведені методики дозволяють практично здійснити проектування робочих органів культиваторів різних типів і призначень. Навчальний посібник рекомендований для студентів аграрних вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України напрямів підготовки 6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» і 6.050503 «Машинобудування».
Опис: Гриф надано Міністерством освіти і науки України (лист №1/11-17378 від 13.11.2013)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/1714
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Волянський_СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ_МАШИНИ_ТЕОРІЯ_РОЗРАХУНОК.pdf4.99 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.