Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/6354
Назва: Збірник тез доповідей 74-й Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Наукові здобутки студентів у дослідженнях технічних та біоенергетичних систем природокористування: конструювання та дизайн» (26–27 березня 2020 року)
Автори: Ружило, З.В.
Ловейкін, В.С.
Афтанділянц, Є.Г.
Пилипака, С.Ф.
Бакулін, Є.В.
Березовий, М.Г.
Ключові слова: біоенергетика;біоенергетичні системи;системи природокористування;техніка в с.г.
Дата публікації: 2020
Бібліографічний опис: Збірник тез доповідей 74-й Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Наукові здобутки студентів у дослідженнях технічних та біоенергетичних систем природокористування: конструювання та дизайн» (26–27 березня 2020 року) : матеріали конференції / гол. ред. З. В. Ружило ; ред. В. С. Ловейкін [та ін.]. - К. : , 2020. - 184 с.
Короткий огляд (реферат): В збірнику представлені тези доповідей студентів, що працюють над магістерськими роботами і бакалаврськими проектами по кафедрах факультетів конструювання та дизайну і механіко- технологічного НУБіП України та інших провідних закладів вищої освіти, в яких розглядаються завершені етапи розробок з машин і обладнання сільськогосподарського виробництва, промислового і цивільного будівництва, механізації сільського господарства, транспортних технологій і засобів у АПК, будівництва сільських територій, конструювання і надійності машин для сільського, лісового і водного господарств.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/6354
Розташовується у зібраннях:Тези конференцій - 2020

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Зміст збірника.pdf458.3 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Збірник тез.pdf4.67 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.