Перегляд зібрання за групою - Автори Бешун, О.А.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 11 із 11
Дата випускуНазваАвтор(и)
2018Аналіз існуючих моделей взаємодій колеса з опорною поверхнеюБешун, О.А.; Ачкевич, В.І.; Меланченко, Я.О.; Шеремет, Д.О.
2019Досвід застосування датчика тиску палива COMMON RAIL BOSCH 0281002908 для дослідження процесів в паливопроводах високого тиску дизелівБешун, О.А.; Оніпко, Р.О.
2019Досвід застосування п’єзовипромінювачів для дослідження показників шуму ДВЗБешун, О.А.; Оніпко, Р.О.
2019Зовнішні ознаки погіршення показників екологічної безпечності дизельних двигунівБешун, О.А.; Докуніхін, В.З.
2019Маховикові накопичувані енергії автомобілівДокуніхін, В.З.; Бешун, О.А.
2019Модернізація експериментальної моторної установки для дослідження показників дизеля з системою деактивації циліндрівБешун, О.А.
2019Потужність ДВЗ: особливості визначення за різними міжнародними і міждержавними стандартамиБешун, О.А.
2019Практичні аспекти дотримання технічної готовності автомобілів нетрадиційними способами на маршрутах рухуБешун, О.А.; Андрієвський, А.П.; Марченко, Б.С.; Телюх, В.І.; Щербач, С.М.; Майстренко, А.О.
2019Розроблення та досвід застосування підсилювача сигналу тензорезистивного датчика тиску газів в циліндрі ДВЗБешун, О.А.
2019Розроблення і тарирування тензометричного датчика тиску з водяним охолодженням і підсилювачем для індиціювання дизельного ДВЗБешун, О.А.; Ничипоренко, С.О.
2019Технології, які дозволяють виконати вимоги діючих міжнародних екологічних стандартів в дизельних двигунах позашляхових машинБешун, О.А.