Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1023
Назва: Динамічна оптимізація механізму підйому вантажу мостових кранів : монографія
Автори: Ловейкін, Вячеслав Сергійович
Ромасевич, Юрій Олександрович
Ключові слова: крани
механізм
підйом вантажу
мостовий кран
Дата публікації: 2015
Видавництво: ЦП «Компринт»
Бібліографічний опис: Динамічна оптимізація механізму підйому вантажу мостових кранів : монографія / В. С. Ловейкін, Ю. О. Ромасевич. - К. : ЦП "Компринт", 2015. - 197 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія написана на основі теоретичних та експериментальних досліджень режимів роботи механізму підйому вантажу мотових кранів. Побудовано багатоетапні математичні моделі динаміки підйому/опускання вантажу для режимів „з підхватом” та „з вісу”. На основі математичних моделей проведено динамічний та енергетичний аналізи режимів роботи механізму підйому вантажу за реостатного та частотного керування його приводом. Виконано синтез оптимальних режимів роботи механізму підйому вантажу та проведено моделювання роботи механізму в цих режимах. Наведено програму та методику експериментальних досліджень режимів роботи механізму підйому вантажу. Керування рухом під час проведення експериментів виконано за допомогою розробленого програмного забезпечення. Для обробки масивів експериментальних даних використані розроблені авторами методи та методи статистичного аналізу. Встановлено загальні положення, які дозволяють підвищити ефективність роботи механізму підйому вантажу за рахунок реалізації режимів його роботи. Призначена для наукових та інженерних працівників, а також може бути корисна аспірантам, магістрам та студентам машинобудівних спеціальностей вищих навчальних закладів.
Опис: Публікується за рішенням вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол №4 від 30 жовтня 2015 р.).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1023
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lovejkіn_Monog_krani.pdf7.15 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.