Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1293
Назва: Теорія та історія соціального виховання в зарубіжних країнах : навчальний посібник
Автори: Шинкарук, Василь Дмитрович
Сопівник, Руслан Васильович
Сопівник, Ірина Віталіївна
Ключові слова: соціальна педагогіка
історія соціального виховання
історія
Дата публікації: 2015
Видавництво: ЦП «Компринт»
Бібліографічний опис: Теорія та історія соціального виховання в зарубіжних країнах : навчальний посібник / В. Д. Шинкарук, Р. В. Сопівник, І. В. Сопівник. - К. : ЦП "Компринт", 2015. - 238 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник містить основи наукових знань із дисципліни «Теорія та історія соціального виховання» і складений відповідно до програми. У навчальному посібнику розкривається предмет і завдання курсу, висвітлюється розвиток соціального виховання в зарубіжних країнах від найдавніших часів до сьогодення. На основі формаційного і цивілізаційного підходів детально аналізується розвиток соціально-педагогічних ідей та еволюція організованих форм виховання в егалітарному суспільстві в доісторичні часи, епоху Стародавнього Сходу, в добу Античності, Середньовіччя, Відродження і Реформації, Нового і Новітнього часу. Матеріали з кожної теми містять завдання для самоперевірки здобутих знань. Навчальний посібник призначений для науково-педагогічних, педагогічних працівників, студентів, аспірантів та усіх, хто цікавиться історією соціального виховання.
Опис: Рекомендовано до друку вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол №10 від27.05.2015 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1293
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Шинкарук_Теорія_історія.pdf7.36 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.