Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1690
Назва: Англійська мова для підготовки фахівців за напрямом 6.100102 - "Процеси, машини та обладнання сільськогосподарського виробництва" у ВНЗ ІІ-ІV рівня акредитації : навчальний посібник. Частина 1
Автори: Якушко, Катерина Григорівна
Чапала, Людмила Іллівна
Ключові слова: англійська мова
Дата публікації: 2015
Видавництво: ТОВ "Ту Прінт"
Бібліографічний опис: Англійська мова для підготовки фахівців за напрямом 6.100102 - "Процеси, машини та обладнання сільськогосподарського виробництва" у ВНЗ ІІ-ІV рівня акредитації : навчальний посібник. Частина 1 / К. Г. Якушко, Л. І. Чапала. - 2-е перевидання, доповнене. - К. : ТОВ "Ту Прінт", 2015. - 306 p.
Серія/номер: Частина 1;
Короткий огляд (реферат): Пропонується комплекс допоміжних матеріалів для вивчення англійської мови із механіко-транспортним професійним спрямуванням, які поширюють та систематизують основні положення електронного курсу для дистанційного режиму вивчення дисципліни. Кожна граматична та лексична теми містять ключові слова та запитання для самоперевірки. В кінці кожного модуля - узагальнюючі запитання та тести для самопідготовки до написання модульних робіт, залікової та екзаменаційної роботи. Представлення кожного модуля супроводжується також крилатими фразами для загального розвитку студентів. У виданні також обґрунтовано розроблено бланки журналу оцінок для координації самостійної роботи під керівництвом викладача, елементи професійної англійської мови, пов‟язаної з загальною науковою лексикою та елементами ділового спілкування на письмі.
Опис: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (Лист Міністерства освіти і науки України №1/11-17381 від 13.11.2013р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1690
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Якушко_Англ_перевидання_1час.pdf3.48 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.