Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1691
Назва: Англійська мова для підготовки фахівців за напрямом 6. 100102- "Процеси,машини та обладнання сільськогосподарського виробництва " у ВНЗ II-IV рівня акредитації : навчальний посібник. Частина 2
Автори: Якушко, Катерина Григорівна
Чапала, Людмила Іллівна
Ключові слова: англійська мова
Дата публікації: 2015
Видавництво: ТОВ "Ту Прінт"
Бібліографічний опис: Англійська мова для підготовки фахівців за напрямом 6. 100102- "Процеси,машини та обладнання сільськогосподарського виробництва " у ВНЗ II-IV рівня акредитації : навчальний посібник. Частина 2 / К. Г. Якушко, Л. І. Чапала. - 2-е перевидання, доповнене. - К. : ТОВ "Ту Прінт", 2015. - 187 p.
Серія/номер: Частина 2;
Короткий огляд (реферат): Пропонується комплекс допоміжних матеріалів для вивчення англійської мови із механіко-транспортним професійним спрямуванням. Всі граматичні та лексичні теми містять ключові слова та запитання для самоперевірки. В кінці кожного модуля - узагальнюючі запитання та тести для самопідготовки до написання модульних робіт, залікової та екзаменаційної роботи. Представлення кожного модуля супроводжується також крилатими фразами для загального розвитку студентів. У виданні також обґрунтовано розроблено глосарій додаткових або узагальнюючих лексичних та граматичних понять, бланки журналу оцінок усної співбесіди та надісланих електронних робіт.. Навчальний посібник орієнтує і на ознайомлення студентами з професійною англійською мовою стосовно особливостей сільського господарства, механізації, транспорту та деталей машин.
Опис: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (Лист Міністерства освіти і науки України №1/11-17381 від 13.11.2013р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1691
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Якушко_Англ_перевидання_2частина.pdf1.67 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.