Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1735
Назва: Охорона праці в галузі: організаційні засади охорони праці у вищих аграрних закладах : навчальний посібник
Автори: Войналович, Олександр Володимирович
Рідей, Наталія Михайлівна
Зазимко, Оксана Володимирівна
Ключові слова: екологія
охорона навколишнього середовища
охорона праці
Дата публікації: 2015
Видавництво: ТОВ "ПРОГТЕХСНАБ"
Бібліографічний опис: Охорона праці в галузі: організаційні засади охорони праці у вищих аграрних закладах : навчальний посібник / О. В. Войналович, Н. М. Рідей, О. В. Зазимко. - 2-ге вид. допрацьоване. - Старобельськ : ТОВ "ПРОГТЕХСНАБ", 2015. - 336 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику представлено організаційні засади працеохоронної роботи у вищих аграрних навчальних закладах, документи з питань охорони праці, розроблені на основі нормативно-правових актів з охорони праці, які регламентують безпеку учасників навчально-виховного і виробничих процесів у вищих аграрних навчальних закладах та їх навчально-дослідних господарствах. Посібник може бути корисним для студентів під час вивчення дисципліни «Охорона праці в галузі», для керівників, спеціалістів з охорони праці та посадових осіб вищих аграрних навчальних закладів, які відповідають за стан охорони праці у виробничих і структурних підрозділах та дотримання нормативів безпеки і гігієни праці в навчально-виховному процесі.
Опис: Рекомендовано вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 1 від 30 серпня 2013 р.) Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю “Педагогіка вищої школи” (Лист № 1/11-4364 від 27.03.2014 р.).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1735
ISBN: 978-966-289-041-9
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Войналович_Охорона_праці_2_евидання.pdf1.8 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.