Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/260
Назва: Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища: підручник для сутд. природничих спец. ВНЗ
Автори: Посудін, Юрій Іванович
Ключові слова: методи вимірювання
методи контролю довкілля
біосфера
Дата публікації: 2003
Видавництво: Світ
Бібліографічний опис: Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища: підручник для сутд. природничих спец. ВНЗ / Ю. І. Посудiн. - К. : Світ, 2003. - 288 с.
Короткий огляд (реферат): Наведено відомості про сучасні методи та прилади, що застосовуються для контролю навколишнього середовища. Розглянуто основні характеристики компонентів біосфери, абіотичні й біотичні фактори середовиша, зокрема ті, що викликають стреси в живих організмах. Викладено принципи дії приладів для вимірювання параметрів навколишнього середовиша, методологія оцінки цих параметрів і моделювання процесів та явищ, що відбуваються у довкіллі. Особливу увагу приділено використанню засобів дистанційного зондування біосфери та впровадженню систем автоматизованого вимірювання параметрів навколишнього середовища. Звернено увагу на поточний контроль знань студентів за допомогою завдань та задач практичного характеру, запитань, тестів. Для студентів природничих спеціальностей вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації.
Опис: Затверджено Міністерством освіти і науки України (лист №14/18.2-284 від 6.02.2002р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/260
ISBN: 966-7683-31-1
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Posudin Y.I._Metodu vumiruvannia.pdf26.86 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.