Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3589
Назва: Професійне становлення молоді з орієнтацією на сільськогосподарські професії у середніх та вищих навчальних закладах Великої Британії : монографія
Автори: Пономаренко, Оксана Григорівна
Найдьонова, Алла Володимирівна
Ключові слова: сільськогосподарські професії
заклади Великої Британії
Дата публікації: 2016
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Професійне становлення молоді з орієнтацією на сільськогосподарські професії у середніх та вищих навчальних закладах Великої Британії : монографія / О. Г. Пономаренко, А. В. Найдьонова. - К. : ЦП "КОМПРИНТ", 2016. - 492 с.
Короткий огляд (реферат): Питання реформування освіти в Україні, зокрема перехід від загальноосвітніх шкіл до профільних, що надасть змогу учням обрати профіль, споріднений з їхніми інтересами, нахилами, здібностями, а це, в свою чергу, забезпечить більш свідомий вибір професії у недалекому майбутньому і покладе основу у підготовці висококваліфікованих фахівців сільськогосподарського напряму є одним із актуальних проблем сучасної освіти. У монографії розглядається проблема присвячена актуальній, недостатньо вивченій у вітчизняній педагогіці проблемі підготовки майбутніх фахівців сільського господарства, завдяки налагодженій системі профорієнтаційних послуг, що набуває особливої актуальності сьогодні, коли зважаючи на економічні, виробничі, технічні зв’язки з іншими країнами, роботодавець вимагає від фахівця певних якостей: комунікабельності, креативності мислення, творчого підходу до виконання певної трудової діяльності.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України, протокол № 4 від 26.10.2016р.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3589
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ponomarenko_Najd'onova_Profesіjne stanovlennja.pdf3.43 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.