Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3889
Назва: Динамічна оптимізація машин роликового формування : монографія
Автори: Ловейкін, Вячеслав Сергійович
Почка, Костянтин Іванович
Ключові слова: машинобудування
Дата публікації: 2016
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Динамічна оптимізація машин роликового формування : монографія / В. С. Ловейкін, К. І. Почка. - К. : ЦП "Компринт", 2016. - 240 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія написана на основі досліджень авторів режимів руху ро- ликової формувальної установки з рекупераційним, енергетично врівноваже- ним та врівноваженим приводами для забезпечення зворотно-поступального руху формувального візка. У ній наведено динамічний аналіз установки із кожним вказаним приводним механізмом, здійснено силовий аналіз, прове- дено аналіз нерівномірності руху, а також здійснено динамічне зрівноважен- ня приводних механізмів. Призначена для наукових та інженерно-технічних працівників, а та- кож може бути корисна аспірантам, магістрам та студентам машинобудівних спеціальностей вищих навчальних закладів.
Опис: Публікується за рішенням Вчених рад Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 4 від 26.10.2016р.) та Київського національного університету будівництва і архітектури (протокол № 48 від 28.10.2016р.).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3889
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ловейкін_Динамічна оптимізація. Монографія. .pdf13.42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.