Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4021
Назва: Ліпіди та ентеропатологія телят : монографія
Автори: Томчук, Віктор Анатолійович
Грищенко, Вікторія Анатоліївна
Ключові слова: ліпіди
ентеропатологія телят
Дата публікації: 2016
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Ліпіди та ентеропатологія телят : монографія / В. А. Томчук, В. А. Грищенко . - К. : КОМПРИНТ, 2016. - 507 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії висвітлено результати сучасних досліджень щодо особливостей порушень обміну ліпідів і структурно-функціональні зміни облямівкових ентероцитів тонкої кишки при експериментальній та спонтанній ентеропатології у новонароджених телят, необхідність їхньої корекції та ефективність застосування ентеросорбентів і фосфоліпідів молока у формі ліпосомальної біологічно активної добавки «FLP-MD» з протизапальними, антиоксидантними та репаративнии властивостями. Для фахівців у галузі клінічної біохімії, клінічної діагностики, фізіології і патофізіології, терапії, морфології та фармакології, практичних лікарів ветеринарної медицини, а також для магістрантів, аспірантів і докторантів, науковців НДІ, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів медико-біологічного профілю.
Опис: Рекомендована до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 5 від 23 листопада 2016 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4021
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tomchuk_Lіpіdi_monografіja.pdf4.13 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.