Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4488
Назва: Бабезіоз собак : монографія
Автори: Прус, Михайло Петрович
Семенко, Олена Валентинівна
Галат, Марина Владиславівна
Ключові слова: бабезіоз собак, паразитарні хвороби
Дата публікації: 2017
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Бабезіоз собак : монографія / М. П. Прус, О. В. Семенко, М. В. Галат. - К. : КОМПРИНТ, 2017. - 259 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії наведені нові дані щодо поширення бабезіозу собак в Україні, зокрема в містах Києві, Борисполі, Чернігові, Донецьку. Наведені дані щодо сезонної динаміки захворювання собак на бабезіоз та ураженості тварин збудником хвороби залежно від віку, статі і породи. Висвітлені дослідження клінічного прояву бабезіозу у собак за спонтанного та експериментального зараження їх збудником Babesia canis. Наведені дані щодо впливу захворювання собак на бабезіоз на реактивність факторів клітинного та гуморального імунітету. Наведені патолого-анатомічні та патолого-гістологічні зміни органів собак, що загинули в результаті їх зараження збудником Babesia canis. Висвітлені результати дослідження по з’ясуванню терапевтичної ефективності препарату азидин-вет у зменшеній наполовину дозі і порівняння його дії з препаратом береніл. Встановлена можливість використання препарату піроцид для тривалої хіміопрофілактики бабезіозу собак. Вказана клінічна ефективність застосування імуномодулятора байпамун в комплексному лікуванні собак, хворих на бабезіоз. Наведена орієнтовна схема лікування собак. Встановлена ефективність отриманої авторами гіперімунної протибабезіозної сироватки крові з метою профілактикита лікування хворих на бабезіоз собак. Отриманий, досліджений і запропонований до застосування антиген для серологічної діагностики бабезіозу собак. Вивчено динаміку антитілоутворення за експериментального бабезіозу та при застосуванні собакам гіперімунної протибабезіозної сироватки крові.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 4 від 22 листопада 2017 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4488
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
monografіja_babezіoz_Prus_Semenko.pdf30.77 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.