Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4493
Назва: Технології соціально-педагогічної роботи в зарубіжних країнах : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Автори: Кубіцький, Сергій Олегович
Ключові слова: соціальна педагогіка
Дата публікації: 2017
Видавництво: Міленіум
Бібліографічний опис: Технології соціально-педагогічної роботи в зарубіжних країнах : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / С. О. Кубіцький. - 5-е вид., доп. і перероб. - К. : Міленіум, 2017. - 359 с.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику розглядаються історія виникнення соціальної роботи як професійної та наукової діяльності в зарубіжних країнах, моделі соціального забезпечення населення країн Європи та США, соціальні служби та послуги, що надаються різним категоріям населення. Навчальний посібник рекомендовано для студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальностей «соціальна педагогіка», «соціальна робота» та інших вищих навчальних закладів, усім, хто хоче розширити свої знання з соціальної роботи та сприяти покращенню системи соціального захисту населення України.
Опис: Рекомендовано до друку вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 10 від 23 травня 2012 року)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4493
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kubіc'kij_Posіb_TSPRvZK_2017.pdf2.14 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.