Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4810
Назва: Вібромеханічна інтенсифікація процесів сушіння оліємісткої сировини : монографія
Автори: Паламарчук, Ігор Павлович
Друкований, Михайло Федорович
Паламарчук, Владислав Ігорович
Бурова, Зінаїда Андріївна
Ключові слова: сушіння оліємісткої сировини
Дата публікації: 2017
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Вібромеханічна інтенсифікація процесів сушіння оліємісткої сировини : монографія / І. П. Паламарчук [та ін.]. - К. : комп, 2017. - 325 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії відзначено основні тенденції виробництва олії з соня-шнику, сої, ріпаку та інших енергетичних культур та перспективи її вико-ристання при створенні альтернативних джерел енергії, у переробних та харчових виробництвах. Проаналізовано ефективні способи сушіння даної сировини при застосуванні інфрачервоного опромінення. Обґрунтовано доцільність використання у досліджуваних процесах віброконвеєрних систем, які дозволяють разом з інтенсифікацією обробки забезпечити по-шарову рівномірність температурного поля у масі сипкої продукції. Запро-поновані схеми віброхвильових інфрачервоних сушарок дають можливість значно зменшити металоємність приводного механізму та енерговитрати при його експлуатації порівняно з типовими віброконвеєрними прототи-пами. Розроблено математичні моделі досліджуваних технічних систем при використанні методів Лагранжа і Коші, другої теореми подібності та теорії розмірностей. Представлено приклад інженерного розрахунку та техніко-економічний аналіз інфрачервоної сушарки з віброхвильовим ін-тенсифікатором. Монографія може бути корисною широкому загалу науковців, тех-нологів, конструкторів, аспірантів та магістрантів технічних спеціальнос-тей за напрямами підготовки «Харчові технології», «Галузеве машинобу-дування»
Опис: Рекомендовано до друку вченою радою Національного університету біоре-сурсів і природокористування України, протокол № 4 від 22.11.2017 р.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4810
ISBN: 978-966-929-598-9
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Palamarchuk_Vіbromehanіchna_іntensifіkacіja.pdf8.52 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.