Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4842
Назва: Формування толерантності в молодших школярів у позаурочній діяльності: теорія і практика : монографія
Автори: Канішевська, Любов
Сухопара, Ірина
Ключові слова: формування толерантності
Дата публікації: 2017
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Формування толерантності в молодших школярів у позаурочній діяльності: теорія і практика : монографія / Л. В. Канішевська, І. Г. Сухопара. - К. : КОМПРИНТ, 2017. - 404 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії висвітлено результати теоретичного та експериментального аналізу проблеми формування толерантності в молодших школярів у позаурочній діяльності. Здійснено аналіз філософської, соціологічної, психологічної, педагогічної літератури з питань формування толерантності, уточнено сутність і структуру понять «толерантність», «сформованість толерантності у молодших школярів». Визначено особливості формування толерантності в учнів початкової школи у позаурочній діяльності. Розроблено критерії, показники та виявлено рівні сформованості толерантності. Теоретично обґрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови формування толерантності в молодших школярів у позаурочній діяльності. Монографія адресована студентам педагогічних спеціальностей, вчителям початкової школи, науковцям, аспірантам.
Опис: Рекомендовано до друку вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 10 від 26.04. 2017 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4842
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kanіshevska_Monografіja.pdf3.2 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.