Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4946
Назва: Кортикальна регуляція обміну білків у свиней : монографія
Автори: Василів, Андрій Петрович
Карповський, Валентин Іванович
Данчук, Олексій Володимирович
Ключові слова: свинарство
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Кортикальна регуляція обміну білків у свиней : монографія / А. П. Василів, В. І. Карповський, О. В. Данчук. - К. : , 2017. - 158 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія присвячена з’ясуванню ступеня та характеру впливу типологічних особливостей нервової системи на обмін білків в організмі свиней за дії технологічного подразника. На основі розробленої експрес- методики дослідження умовно-рефлекторної діяльності вперше представлено результати дослідження інтенсивності обміну білків у свиней різних типів вищої нервової діяльності за впливу технологічного подразника; встановлено кореляційні зв’язки сили, врівноваженості та рухливості коркових процесів з показниками обміну білків, а також частку впливу індивідуальних особливостей нервової системи на показники обміну білків за дії технологічного стресу. Отримані дані розширюють існуючі уявлення про індивідуальні механізми та характер регуляції обміну білків в організмі свиней за дії технологічного стресу. Монографія розрахована на наукових співробітників, аспірантів, магістрів, студентів вищих навчальних закладів, спеціалістів ветеринарної медицини.
Опис: Рекомендовано до друку на засіданні вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України, протокол № 4 від 22 листопада 2017 року.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4946
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vasiliv_Kortikalna_reguljacіja.pdf2.16 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.