Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4949
Назва: Кортикальна регуляція обміну ліпідів у свиней
Автори: Карповський, Валентин Валентинович
Трокоз, Віктор Олександрович
Карповський, Валентин Іванович
Данчук, Олексій Володимирович
Постой, Руслана Вікторівна
Ключові слова: ветеринарна ендокринологія
ветеринарія
ветеринарна медицина
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Кортикальна регуляція обміну ліпідів у свиней : монографія / В. В. Карповський [та ін.]. - К. : , 2017. - 144 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія присвячена з’ясуванню ступеня та характеру впливу типологічних особливостей нервової системи на обмін ліпідів в організмі свиней різних вікових груп. Вперше проведено комплексне дослідження показників обміну ліпідів у свиней різних вікових груп із різними особливостями коркових процесів. Встановлено взаємозв’язки сили, врівноваженості та рухливості коркових процесів із показниками обміну ліпідів в організмі свиней, а також ступінь впливу індивідуальних особливостей нервової системи на показники обміну ліпідів в організмі поросят після відлучення від свиноматок. Монографія розрахована на наукових співробітників, аспірантів, магістрів, студентів вищих навчальних закладів, спеціалістів ветеринарної медицини.
Опис: Рекомендовано до друку на засіданні вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України, протокол № 4 від 22 листопада 2017 року.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4949
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Karpovskij_Kortikalna_reg_lіpіdіv.pdf2.03 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.