Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5063
Назва: Ветеринарна біохімія : навчальний посібник
Автори: Томчук, Віктор Анатолійович
Грищенко, Вікторія Анатоліївна
Цвіліховський, Валерій Іванович
Ключові слова: ветеринарна біохімія
Дата публікації: 2017
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Ветеринарна біохімія : навчальний посібник / В. А. Томчук, В. А. Грищенко, В. І. Цвіліховський. - К. : КОМПРИНТ, 2017. - 568 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику описано особливості змін метаболізму за патології органів серцево-судинної, респіраторної, травної та сечової систем та відповідні біохімічні констеляції; способи діагностики імунодефіцитного стану орга-нізму в новонароджених тварин і прогнозування його розвитку; проаналізо-вано біохімічні методи дослідження у ветеринарії (об’ємно-аналітичні, елек-трохімічні, оптичні, хроматографічні) та забезпечення якості діяльності біохі-мічної лабораторії. Рекомендується для набуття практичних навичок, які необхідні для проведення експериментальних досліджень із використанням біохімічних методів. Для поліпшення засвоєння теоретичного матеріалу наведено ряд методик (лабораторних робіт). Посібник розрахований на аспірантів, докторантів і молодих спеціалістів, які навчаються та працюють в області ветеринарної медицини для підготовки фахівців з питань біохімічних досліджень у лабораторній діагностиці хвороб тварин.
Опис: Рекомендовано Вченою радою НУБіП України (протокол № 3 від 25 жовтня 2017 року)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5063
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tomchuk_POSІB_VET_BІOHІMІJa.pdf6.35 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.