Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5272
Назва: Фінансово-економічний механізм ефективного функціонування аграрних підприємств України : 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України присвячується
Автори: Худолій, Любов Михайлівна
Долженко, Інна Іванівна
Лабенко, О.М.
Лемішко, О.О.
Мамчур, Руслана Миколаївна
Кириченко, Анастасія Володимирівна
Ключові слова: фінансово-економічний механізм
Дата публікації: 2017
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Фінансово-економічний механізм ефективного функціонування аграрних підприємств України : 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України присвячується / Л. М. Худолій [та ін.] ; За ред. Л. М. Худолій. - К. : КОМПРИНТ, 2017. - 267 с.
Короткий огляд (реферат): монографії розглянуто теоретико-методологічні основи формування і оцінки фінансово-економічного механізму ефективного функціонування аграрних підприємств. В роботі здійснено оцінку існуючого фінансово-економічного механізму для аграрних підприємств в цілому і за окремими його складовими. Визначено перспективні напрями державного регулювання аграрної економіки на перспективу та розроблена модель фінансово-економічного механізму ефективного функціонування аграрних підприємств на середньострокову перспективу, який би не був занадто дорогим для бюджету, не був занадто складним в управлінні, але був би ефективним і дозволяв змінювати його конструкцію, коли того вимагають підписані державою міжнародні угоди Монографія розрахована на наукових співробітників, викладачів, студентів ВНЗ, фахівців аграрної галузі і всіх тих, хто цікавиться проблемами створення ефективних механізмів.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 4 від 22. листопада 2017р)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5272
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Hudolіj _Monografіja.pdf4.89 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.