Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5285
Назва: Практична підготовка студентів у соціальних установах України : навчальний посібник для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності «Соціальна робота»
Автори: Тверезовська, Ніна Трохимівна
Вікторова, Леся Вікторівна
Ключові слова: підготовка соціальних педагогів
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Практична підготовка студентів у соціальних установах України : навчальний посібник для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності «Соціальна робота» / Н. Т. Тверезовська, Л. В. Вікторова. - К. : , 2017. - 302 с.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику розглядаються теоретичні та методичні засади практичної підготовки соціальних педагогів, а саме на основі аналізу зарубіжного досвіду професійної підготовки фахівців для соціальної/соціально-педагогічної сфер показано можливості його прогресивних ідей при використанні в Україні. Розкрито професійні основи соціально-педагогічної роботи з різними соціальними групами та категоріями клієнтів, зміст навчальної (соціально-педагогічної) практики у Національному університеті біоресурсів та природокористування України для студентів спеціальності «Соціальна робота». Рекомендовано для викладачів, студентів, соціальних педагогів, фахівців із соціальної роботи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5285
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
tverezovska_Praktichna _new.pdf2.41 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.