Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5362
Назва: Основи організації баз даних : навчальний посібник до вивчення дисципліни «Організація баз даних» для студентів, що навчаються за спеціальностями галузі 12- «Інформаційні технології»
Автори: Голуб, Белла Львівна
Ящук, Дар'я Юріївна
Ключові слова: бази даних
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Основи організації баз даних : навчальний посібник до вивчення дисципліни «Організація баз даних» для студентів, що навчаються за спеціальностями галузі 12- «Інформаційні технології» / уклад.: Б. Л. Голуб, Д. Ю. Ящук. - К. : , 2017. - 139 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник містить курс лекцій та лабораторний практикум з дисципліни «Організація баз даних», який відповідає базовому рівню знань у цьому напрямку. Для студентів, що навчаються за спеціальностями галузі 12 – «Інформаційні технології» ОС «Бакалавр» та інших, які передбачають вивчення дисципліни «Організація баз даних». Посібник може бути використаний при організації навчальної практики студентів та для самостійного вивчення баз даних.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів та природокористування України
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5362
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Golub_Jashhuk_Osnovi.pdf5.24 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.