Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5475
Назва: Агрофізика грунту
Автори: Медведєв, Віталій Володимирович
Булигін, Сергій Юрійович
Вітвіцький, Станіслав Валерійович
Пліско, Ірина Володимирівна
Ключові слова: Агрофізика грунту
Дата публікації: 2018
Видавництво: Видавничий центр НУБіП України
Бібліографічний опис: Агрофізика грунту : навчальний посібник / В. В. Медведєв [та ін.]. - К. : Видавничий центр НУБіП України, 2018. - 273 с.
Короткий огляд (реферат): В навчальному посібнику детально висвітлені властивості ґрунту як специфічного фізичного об’єкта (будова та мікробудова, гранулометричний склад та структура, фізичні, фізико-механічні, водні та повітряні властивості). На основі детальних досліджень фізичних властивостей орних ґрунтів України визначені основні причини виникнення, поширення і розвитку фізичної деградації, особливості їх прояву в природних зонах України на не меліорованих та меліорованих ґрунтах, визначені економічні, екологічні і соціальні наслідки та розроблені головні шляхи їх подолання. Розроблені прогностичні моделі у фізиці ґрунтів (сорбції/десорбції, транспорту вологи і дрібнодисперсних елементів , математичне педотрансферне моделювання) Значну увагу приділено сучасним методам вивчення фізичних властивостей і режимів ґрунтів: вивчення ґрунтів у режимі in situ і on-line, ґеостатичний, дистанційний, ГІС-технології). Навчальний посібник з дисципліни «Агрофізика грунту» призначений для студентів і спеціалістів у галузі агрономії, ґрунтознавства, екології та природокористування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5475
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Medvedev_Agrofisika grynty.pdf18.32 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.