Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5693
Назва: Забезпечення євроінтеграційних процесів в екологічній сфері України: адміністративно-правові аспекти : монографія
Автори: Гулак, Олена Василівна
Головій, Людмила Василівна
Савенко, Г.В.
Ключові слова: євроінтеграція
право
екологія
Україна
Дата публікації: 2018
Видавництво: ЦП «Компринт»
Бібліографічний опис: Забезпечення євроінтеграційних процесів в екологічній сфері України: адміністративно-правові аспекти : монографія / О. В. Гулак, Л. В. Головій, Г. В. Савенко . - К. : КОМПРИНТ, 2018. - 398 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія є комплексним дослідженням адміністративно-правових аспектів забезпечення євроінтеграційних процесів в екологічній сфері України. У науковій роботі системно з’ясовано сутнісні аспекти забезпечення євроінтеграційних процесів в екологічній сфері України; розглянуто інституційне та адміністративно-правове забезпечення євроінтеграційних процесів в екологічній сфері України та досліджено шляхи удосконалення адміністративно-правового забезпечення євроінтеграційних процесів в екологічній сфері України. Монографія може використовуватись у науково-дослідній роботі, нормотворчій та правозастосовній діяльності. Розрахована на науковців, вчених-правознавців, аспірантів, студентів-правників, державних службовців, представників громадянського суспільства, екологів та інших працівників, діяльність яких пов’язана з екологічною сферою України.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 2 від 26 вересня 2018 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5693
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Monogr_Gulak_Golovіj_Savenko.pdf2.72 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.