Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5802
Назва: Інформаційна технологія системи управління фермерським господарством : монографія
Автори: Гусєв, Борис Семенович
Горбатюк, Сергій Олександрович
Савицька, Яна Артурівна
Смолій, В.В.
Шелестовський, В.Г.
Ключові слова: інформатика
Дата публікації: 2018
Видавництво: НУБіП України
Бібліографічний опис: Інформаційна технологія системи управління фермерським господарством : монографія / Б. С. Гусєв [та ін.]. - К. : НУБіП України, 2018. - 220 с.
Короткий огляд (реферат): Робота містить результати госп.-розрахункової науково-дослідної роботи №15/17 «Розробка макету програмно-технічного комплексу з контролю поточного розташування та стану віддалених об'єктів для фермерського господарства». Запропоновано концепцію створення комплексної системи автоматизації управління сільськогосподарським підприємством, структуру та засоби для створення інформаційно-комунікаційного середовища, моделі та методи для реалізації компонентів системи. Монографія може бути корисна науковцям і фахівцям, аспірантам та студентам зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» та інших спеціальностей напряму «Інформаційні технології».
Опис: Рекомендовано Вченою Радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 4 від 28.11.2018р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5802
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Smolіj_V_Іnformac_tehnologіja.pdf2.92 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.