Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5804
Назва: Економіка підприємства : навчальний посібник
Автори: Суліма, Наталія Миколаївна
Степасюк, Людмила Михайлівна
Гуцул, Тетяна Анатоліївна
Величко, Оксана Василівна
Ключові слова: економіка підприємства
Дата публікації: 2018
Видавництво: ЦП «Компринт»
Бібліографічний опис: Економіка підприємства : навчальний посібник / Н. М. Суліма [та ін.]. - 2-ге вид. - К. : ЦП «Компринт» , 2018. - 391 с.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику послідовно викладено теоретичні основи економіки підприємства, наведено загальну характеристику підприємства як суб’єкта господарювання, ґрунтовно висвітлено засади формування та використання всіх видів ресурсів, значну увагу приділено інноваційним процесам, техніко-технологічній базі, прогнозуванню і плануванню та формуванню фінансово-економічних результатів діяльності підприємства. Навчальний посібник відповідає структурі та змісту програми курсу «Економіка підприємства» та підготовлений для студентів вищих навчальних закладів галузі знань 0305 «Економіка і підприємництво», які навчаються за програмами підготовки бакалаврів економічних фахових спрямувань. Посібник може бути корисним для аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, а також підприємцям та менеджерам у здійсненні аналітичних оцінок, ефективної організації та веденні бізнесу.
Опис: Рекомендовано Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (Протокол № 4 від 30 жовтня 2015 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5804
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Rogach_Ek_pіdp_2018_2_vid.pdf2.54 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.