Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5806
Назва: Економіка підприємства : навчальний посібник
Автори: Михайлов, С.І.
Степасюк, Людмила Михайлівна
Городенко, С.В.
Ключові слова: економіка підприємства
Дата публікації: 2018
Видавництво: ЦП «Компринт»
Бібліографічний опис: Економіка підприємства : навчальний посібник / С.І. Михайлов , Л.М. Степасюк, С.В. Городенко. - 2-ге вид. - К. : ЦП «Компринт» , 2018. - 419 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику розкриваються найважливіші принципи ефективного здійснення господарської діяльності на рівні підприємства як основного суб‘єкта господарювання в економічному середовищі. Висвітлено основи формування і використання ресурсного потенціалу підприємства, обґрунтовано сучасний економічний механізм ефективного господарювання в умовах ринку та конкуренції. Навчальний посібник підготовлено для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за програмами підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів економічних фахових спрямувань. Посібник може бути корисним для слухачів інститутів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників підприємств, а також для аспірантів, викладачів та спеціалістів, які вирішують питання господарської діяльності підприємства.
Опис: Гриф надано Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-20205 від 24.12.2014 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5806
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Mihajlov_pіdruchnik_(Vosstanovlen).pdf13.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.