Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5809
Назва: Enterocytes membranes of the small intestine at pathology and conditions of hibernation : монографія
Автори: Tomchuk, Victor
Gryshchenko, Viktoria
Tsvilikhovskyi, Valerii
Illek, Jozef
Ключові слова: клінічна діагностика
Дата публікації: 2018
Видавництво: НУБіП України
Бібліографічний опис: Enterocytes membranes of the small intestine at pathology and conditions of hibernation : монографія / V. A. Tomchuk [et al.]. - К. : НУБіП України, 2018. - 170 p.
Короткий огляд (реферат): У монографії представлено результати досліджень особливостей обміну cAMP, cGMP і простагландинів в ізольованому епітелії тонкого кишечнику великої рогатої худоби залежно від віку та при ентеропатології, а також описано закономірності змін ліпідної компоненти мембран ентероцитів за цієї патології (спонтанної та експериментальної) й переведенні тварин у стан штучного вуглекислотного гіпобіозу, що лежать в основі адаптаційної відповіді організму за дії екопатогенного чинника на рівні клітинних мембран. Для фахівців у галузі клінічної біохімії, клінічної діагностики, фізіології і патофізіології, терапії, морфології та фармакології, практичних лікарів ветеринарної медицини, а також для магістрантів, аспірантів і докторантів, науковців НДІ, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів ветеринарного та біологічного профілю.
Опис: Рекомендована до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 3 від 24 жовтня 2018 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5809
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Monografija_Viktor_Tomchuk_NUBiP.pdf1.88 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.