Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5932
Назва: Осетрівництво. Т. І. Ставове осетрівництво
Інші назви: Т. І. Ставове осетрівництво
Автори: Андрющенко, Антоніна Іванівна
Вовк, Надія Іллівна
Кондратюк, Вадим Миколайович
Ключові слова: осетрівництво
ставове осетрівництво
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Осетрівництво : підручник. Т. І. Ставове осетрівництво / А. І. Андрющенко, Н. І. Вовк, В. М. Кондратюк. - К. : , 2018. - 790 с.
Короткий огляд (реферат): Підручник складається із двох частин. Перша частина включає матеріали щодо біологічної та господарської унікальності осетрових риб, організаційної структури та облаштування осетрових ставових господарств, основні технології осетрової ставової аквакультури, пов’язані з формуванням маточних стад різними методами, відтворенням та особливостями ембріонального розвитку, виробництвом рибопосадкового матеріалу і їх товарної продукції. У підручнику наведено основні методичні підходи до технологічних процесів у ставовій осетровій аквакультурі щодо формування ремонтно-маточних стад, відтворення та вирощування осетрових об'єктів товарної аквакультури, а також – рибоводно-біологічні нормативи з їх відтворення та утримання. Викладено основні хвороби осетрових риб, профілактичні заходи до них та методи їх лікування. Підручник призначений для використання у вищих навчальних закладах при викладанні дисциплін технологічного спрямування в осетрівництві для студентів ОС «Магістр» за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура» та викладачів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Опис: Розглянуто та схвалено вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України як підручник для підготовки студентів ОС «Магістр» за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5932
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Andrjschenco_Osetrivnictvo_T_I.pdf14.67 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.