Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5934
Назва: Помологія. Поширені та перспективні сорти зерняткових культур
Автори: Кондратенко, Тетяна Єгорівна
Кузьмінець, Оксана Миколаївна
Ключові слова: помологія
сорти
зерняткові культури
Дата публікації: 2018
Видавництво: ЦП "КОМПРИНТ"
Бібліографічний опис: Помологія. Поширені та перспективні сорти зерняткових культур : навчальний посібник / Т. Є. Кондратенко, О. М. Кузьмінець. - К. : ЦП "Компринт", 2018. - 217 с.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику викладено основи формування прибуткового сортименту зерняткових культур з урахуванням принципів зональності у розташуванні та сортооновленні; також висвітлено сучасні зони плодівництва, вимоги, яким повинні відповідати поширені і нові сорти , придатні для інтенсивних і суперінтенсивних насаджень. У посібнику узагальнено надбання у сфері сортознавства зерняткових культур, які сприятимуть поглибленому вивченню біологічних особливостей росту і плодоношення рослин, їхніх господарсько –цінних властивостей, об'єктивному оцінюванню ознак рослин і обґрунтованому добору кращих сортів для впровадження у промислові та аматорські сади у конкретних ґрунтово-кліматичних зонах. Книга буде корисною для аспірантів, наукових співробітників, виробничників та студентів спеціальності «Садівництво та виноградарство».
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5934
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kondratenco_Pomologij_Kyzminec.pdf13.26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.