Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6226
Назва: Технології відтворення продуктивності земель : методичні вказівки до вивчення дисципліни для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»
Автори: Дорош, Андрій Йосипович
Купріянчик, Ірина Петрівна
Аврамчук, Богдан Олегович
Ключові слова: продуктивність земель
охорона земель
ерозія
гумус
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Технології відтворення продуктивності земель : методичні вказівки до вивчення дисципліни для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» / уклад.: А. Й. Дорош, І. П. Купріянчик, Б. О. Аврамчук. - К. : , 2019. - 92 с.
Короткий огляд (реферат): У даній розробці, підготовленій відповідно до робочої програми курсу «Технології відтворення продуктивності земель», подається загальна інформація щодо вивчення дисципліни, завдання для виконання практичних робіт, індивідуальні варіанти та необхідні вихідні дані. Підготовлені матеріали і завдання допоможуть студентам ефективно закріпити отримані знання та підготуватись до семестрового контролю знань з дисципліни. Для студентів факультету землевпорядкування.
Опис: Схвалено на засіданні кафедри управління земельними ресурсами, протокол №4 від 11.11.2019 року. Рекомендовано до видання науково-методичною радою факультету землевпорядкування, протокол № 4 від 21.11.2019 року.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6226
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Дорош О.С.Технології_відтворення_методичка (1).pdf1.04 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.