Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6299
Назва: Електромеханічні перехідні процеси в електричних системах
Автори: Гай, Олександр Валентинович
Ключові слова: системи електропостачання
електричні системи
електромеханічні перехідні процеси
Дата публікації: 2020
Видавництво: ЦП “Компрінт"
Бібліографічний опис: Гай, Олександр Валентинович. Електромеханічні перехідні процеси в електричних системах : навчальний посібник для підготовки фахівців «Галузь знань 14 – Електрична інженерія Спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» / О.В. Гай, В.М. Бодунов. - К. : ЦП "КОМПРИНТ", 2020. - 327 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник присвячений важливій профілюючій дисципліні в розрізі циклу професійної підготовки студента та формуванню спеціаліста в галузі забезпечення нормальної стійкої роботи системи електропостачання при будь-яких порушеннях її режимів, засвоєнню процесів, що відбуваються в синхронних генераторах станцій і в мережах електричних систем; вивченню електромеханічних перехідних процесів в електричних системах, як при великих, так і при малих збуреннях. Навчальний посібник написаний з щирою вдячністю вчителям за знання, терпіння і навички та підводить підсумок багаторічної роботи колективу кафедри електропостачання ім. проф. В.М. Сінькова НУБіП України та призначений для фахівців, науковців, аспірантів, студентів та широкого кола фахівців в галузі електроенергетики. Автори висловлюють глибоку вдячність і подяку рецензентам монографії Тугаю Ю.І., Федорейко В.С. та Жильцову А.В. за корисні поради та зауваження, співробітникам кафедри електропостачання ім. проф. В.М. Сінькова НУБіП України Горбаню М. А., Шовкуну А. Ф., Ропало В. В., Білозубу В. Г. за допомогу в оформленні рукопису. Для науковців, викладачів, докторантів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, фахівців аграрної сфери та дослідників енергетичної галузі.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природодокористування України
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6299
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гай_Процеси.pdf7.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.