Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9093
Назва: Кафедра геодезії та картографії: минуле, сьогодення, майбутнє
Автори: Малашевська, О.А.
Ковальчук, І.П.
Ключові слова: кафедра геодезії та картографії
Дата публікації: 2021
Видавництво: ЦП “Компрінт"
Бібліографічний опис: Кафедра геодезії та картографії: минуле, сьогодення, майбутнє : наукове видання / уклад.: О.А. Малашевська, І.П. Ковальчук ; ред. І.П. Ковальчук. - К. : КОМПРИНТ, 2021. - 96 с.
Короткий огляд (реферат): У книзі висвітлюється минуле і сучасність розвитку кафедри геодезії та картографії Національного університету біоресурсів і природокористування України від її заснування до 2021 року, подається характеристика освітніх програм, за якими вона здійснює підготовку фахівців ОС «Бакалавр» та «Магістр», відображена інформація про навчальні та виробничу переддипломну практики, якими керують викладачі кафедри. Чимало уваги приділено науковій роботі, її напрямам, тематиці, видавничій діяльності. Охарактеризовані досягнення у студентській науковій роботі, діяльності аспірантури і докторантури, міжнанародній співпраці. Відображені також здобутки співробітників кафедри в освітній, науковій, виховній, культурно-просвітницькій і громадській роботі.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9093
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Малошевська Кафедра геодезіїБуклет 14 (3).pdf7.04 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.