Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9143
Назва: Матеріали фізичної електроніки
Автори: Бойко, Володимир Васильович
Лопатько, Констатин Георгієвич
Ключові слова: фізична електроніка
діелектрики
магнетики
наноматеріали
метали
напівпровідники
Дата публікації: 2021
Бібліографічний опис: Бойко, Володимир Васильович. Матеріали фізичної електроніки : посібник / В. В. Бойко, К. Г. Лопатько. - К. : , 2021. - 575 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику викладено основи теорії твердого тіла та проаналізовані фізико-технічні особливості виготовлення і практичного застосування матеріалів - діелектриків, магнетиків, напівпровідників, металів та наноматеріалів в сучасній електронній техніці. Матеріал посібника розбито на 5 модулів: 1) основи теорії твердих тіл; 2) діелектрики та магнетики; 3) метали та напівпровідники; 4) наноматеріали та нанопристрої; 5) будова та синтез наноматеріалів. Він спрямований на докладне вивчення сучасних матеріалів електронної техніки та можливостей застосування для виготовлення елементів і компонентів електронних виробів. Для студентів технічних, технологічних та педагогічних вузів, що спеціалізуються в галузі комп’ютерних технологій та телекомунікацій, електронної техніки, автоматизації виробничих процесів, обробки інформації, конструювання та виробництво радіоелектронної апаратури. Посібник може бути використаний аспірантами та науковцями технічних та технологічних спеціальностей вузів.
Опис: Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9143
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бойко_Лопатько_фіз_електроніка.pdf15.96 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.