Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9283
Назва: Економіка праці й соціально-трудові відносини
Автори: Ткачук, Вадим Анатолійович
Ланченко, Євгеній Олександрович
Балан, Олександр Дмитрович
Гаврилюк, Іван Петрович
Ключові слова: економіка
економіка праці
соціально-трудові відносини
Дата публікації: 2022
Видавництво: Видавничий центр НУБіП України
Бібліографічний опис: Економіка праці й соціально-трудові відносини : навчальний посібник / В. А. Ткачук [та ін.]. - К. : Видавничий центр НУБіП України, 2022. - 616 с.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику висвітлено наступні питання: праця як сфера життєдіяльності та провідний чинник виробництва; трудовий потенціал суспільства; соціально-трудові відносини як система та механізм їх функціонування; ринок праці та його регулювання; організація й методи нормування праці в сільському господарстві; поділ, кооперація праці та її умови; форми організації праці та трудових процесів у виробництві продукції; оплата праці в підприємствах, установах, організаціях; аналіз, звітність і аудит у сфері праці; міжнародний досвід регулювання соціально-трудових відносин тощо. Навчальний посібник розраховано на студентів таких економічних спеціальностей вищих закладів освіти: 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також викладачів і фахівців, які займаються питаннями розвитку соціально-трудової сфери.
Опис: Рекомендовано до друку вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 8 від 27 квітня 2022 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dglib.nubip.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9283
Розташовується у зібраннях:Підручники та навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Немає файлів, що асоціюються з цим матеріалом.


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.