Навчальні та наукові видання

Постійне посилання на розділhttps://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/3

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Міжнародна ветеринарна анатомічна номенклатура
    (2005) Хомич Володимир Тимофійович; Левчук Віктор Сидорович; Горальський Леонід Петрович; Ших Юліан Степанович; Калиновська Ірина Григорівна
  • Ескіз
    Документ
    Рід Rosa L. в Україні: генофонд, історія, напрями досліджень, досягнення та перспективи : монографія
    (Фенікс, 2009) Рубцова Олена Леонідівна
    У монографії вперше узагальнено та проаналізовано результати теоретичних та практичних досліджень роду Rosa L. в Україні, які відображають науковий вклад українських вчених у світову та вітчизняну науку. Автором відтворено цілісну історико-наукову картину становлення, розвитку та сучасні досягнення досліджень троянд в Україні. Монографія містить значну історіографію проблеми та спирається на широку джерельну базу. На широкому фактичному матеріалі обґрунтовано основні напрями та етапи досліджень троянд. Розглянуто діяльність окремих вчених, виділено основні центри досліджень. Окреслено напрями подальших досліджень роду Rosa в Україні.
  • Ескіз
    Документ
    Фізика з основами біофізики: підручник для підготовки фахівців в аграр. навч. закладах ІІІ-ІУ рівнів акред. зі спец. "Вет. медицина" і "Зооінженерія"
    (Світ, 2003) Посудін Юрій Іванович
    Наведено основні положення, закони та теорії з курсу загальної фізики. Розглянуто фізичні проuеси та механізми, шо складають основу життєдіяльності живих організмів і, зо крема- сільськогосподарських тварин. Викладено проблеми впливу зовнішніх фі з ичних факторів на тварину та й здатності реагувати на ui фактори . Приділе но увагу приниипам дії та можливим застосуванням сучасних фізичних методів та приладів у тваринниuьк.ій практиuі . Під ручник містить приклади розв 'язку практичних біофізичних проблем, контрольні зав.д ання для пер.е вірки засво.є ння матеріалу студе нтами та контролью запитання, вщповщ1 на яю студенти змо- жуть дати у разі ознайомлення із відповідними розділами підручника. Інформативний матеріал подано в додатку. Для студентів аграрних навчальних закладів II I-IV рівнів акредитаuії за спеuіальностями 7.13050 І <<Ветеринарна медиuина>> і 6.13020 І <<Зооінженерія>>.
  • Ескіз
    Документ
    Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища
    (Світ, 2003) Посудін Юрій Іванович
    Наведено відомості про сучасні методи та прилади, що застосовуються для контролю навколишнього середовища. Розглянуто основні характеристики компонентів біосфери, абіотичні й біотичні фактори середовиша, зокрема ті, що викликають стреси в живих організмах. Викладено принципи дії приладів для вимірювання параметрів навколишнього середовиша, методологія оцінки цих параметрів і моделювання процесів та явищ, що відбуваються у довкіллі. Особливу увагу приділено використанню засобів дистанційного зондування біосфери та впровадженню систем автоматизованого вимірювання параметрів навколишнього середовища. Звернено увагу на поточний контроль знань студентів за допомогою завдань та задач практичного характеру, запитань, тестів. Для студентів природничих спеціальностей вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації.
  • Ескіз
    Документ
    Фізика: Підручник для студентів вищих аграрних закладів освіти
    (Вид-во Білоцерківського НАУ, 2008) Посудін Юрій Іванович
  • Ескіз
    Документ
    Біофізика рослин
    (Нова Книга, 2004) Посудін Юрій Іванович
    В основу підручника покладено концепцію явищ переносу - необоротних процесів, важливих з точки зору життєдіяльності рослини, внаслідок яких у рослині відбувається просторовий перенос маси, енергії, імпульсу, електричного заряду та інших фізичних величин.Такий підхід дозволяє об'єднати в єдине ціле всі біофізичні процеси, що відбуваються в рослині під час її взаємодії з навколишнім середовищем. Розрахован для студентів біологічних, екологічних та сільськогосподарських спеціальностей вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації. Також може бути корисний магістрам, аспірантам, викладачам та спеціалістам, яких цікавлять проблеми біофізики рослин