Навчальні та наукові видання

Постійне посилання на розділhttps://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/3

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 1078
  • Документ
    Практикум з теорії та розрахунку сільськогосподарських машин
    (НУБіП України, 2024) Войтюк Д.Г.; Мартишко, В.М.; Гуменюк Ю.О.; Волянський М.С.; Сівак І.М.; Курка В.П.
    Наведено розрахунково-графічні і лабораторні роботи, задачі та тестові завдання з розрахунку параметрів і режимів роботи сільськогосподарських машин. Навчальний посібник для підготовки фахівців ОС «бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України, відповідає навчальній програмі дисципліни «Сільськогосподарські машини» і буде корисний аспірантам та викладачам закладів вищої освіти.
  • Ескіз
    Документ
    Курс лекцій з дисципліни «Біометрія»
    (ЦП "Компринт", 2024) Нестерова Наталія Георгіївна
    Наведено лекційний курс з дисципліни «Біометрія». Вказано теоретичні основи та практичні методики, що дозволяють виявляти кількісні закономірності у біологічних явищах; принципи побудови математичних моделей біологічних явищ та процесів; навички та уміння комп'ютерної обробки експериментальних даних та правила коректного подання результатів досліджень для представлення у наукових публікаціях. Для студентів аграрних та біологічних ВНЗ із напрямів підготовки «Біотехнологія» та «Харчові технології».
  • Ескіз
    Документ
    Заповідна справа у схемах, таблицях і карта
    (НУБіП України, 2024) Сербенюк Ганна Анатоліївна; Павлюк Сергій Дмитрович
    Навчальний посібник Заповідна справа у схемах, таблицях і картах призначається для використання студентами усіх форм навчання, за освітньою програмою рівня вищої освіти «Бакалавр» за спеціальністю 101 «Екологія». Розкрито науково-теоретичні основи та особливості організації заповідної діяльності в Україні у порівнянні з міжнародними стандартами та підходами. Проаналізовано питання, пов'язані з організацією, функціонуванням, охороною природоохоронних територій та об'єктів, управлінням. Окрему увагу приділено збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття, стратегії розвитку заповідної справи, структурі та класифікації природоохоронних територій світу, а також формам міжнародної співпраці у сфері їх організації, збереження і використання. Здійснено аналіз та наведено катосхеми сучасного стану охорони та використання природоохоронних територій України.
  • Ескіз
    Документ
    Бренд-менеджмент
    (2024) Лазебник В.В.; Гаврилюк Ю.Г.
    Зміст навчального посібника відповідає навчальній програмі дисципліни «Бренд менеджмент». Висвітлено сутність категорій «бренд» як сучасної філософії підприємницької діяльності та «брендинг» як основного компоненту діяльності підприємств, ефективного інструменту впливу на поведінку споживачів, дієвого засобу підвищення конкурентних переваг. Визначено сутнісно-змістовне наповнення поняття «процесу управління брендом»; роль маркетингових досліджень бренду; сутність процесу брендину та основні етапи створення бренду; особливості поведінки споживачів у процесі купівлі брендів та технологію створення стійкого образу бренду; наведено приклад оформлення та наповнення брендбука, визначено його суть і структуру. Особлива роль відведена аналізу процесу управління брендом та оцінці його ефективності: визначено сутність поняття управління брендом, позиціонування бренду, обгрунтовано необхідність процесу формування підтримки та лояльності до бренду; визначено методи оцінки ефективності бренду; наведено приклад використання брендингу для просування продукції у ПрАТ «Миронівський хлібопродукт». Висвітлено механізм формування маркетингової діяльності підприємства аграрного сектору для ефективного функціонування, стабільного розвитку, забезпечення стійких позицій та підвищення рівня конкурентоспроможності, зокрема: розвиток Інтернет-брендингу, його компоненти; стратегії розвитку Інтерне-брендингу та особливості застосування інтегрованих комунікаційних технологій в Інтернет-брендингу; описано ключове місце PR технології в Інтернет-брендингу; наведено приклади розвитку брендингу в соціальних мережах. Посібник буде корисний студентам магістратури, аспірантам та викладачам закладів вищої освіти.
  • Ескіз
    Документ
    Європейська інтеграція та політика міжнародної співпраці
    (НУБіП України, 2024) Євсюкова Оксана Володимирівна; Москвічова Олена Сергіївна
    Методичні рекомендації до до самостійної роботи студентів з дисципліни «Європейська інтеграція та політика міжнаодної співпраці» укладено відповідно до вимог підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і компетентностей галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та висвітлено основні вимоги та завдання які виносяться на розгляд на практичні заняття з курсу «Європейська інтеграція та політика міжнародної співпраці».
  • Ескіз
    Документ
    Європейська інтеграція та політика міжнародної співпраці
    (НУБіП України, 2024) Євсюкова Оксана Володимирівна; Москвічова Олена Сергіївна
    Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Європейська інтеграція та політика міжнаодної співпраці» укладено відповідно до вимог підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і компетентностей галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та висвітлено основні вимоги та завдання які виносяться на розгляд на практичні заняття з курсу «Європейська інтеграція та політика міжнародної співпраці».
  • Ескіз
    Документ
    Вступ до фаху
    (НУБіП України, 2024) Приліпко Сергій Михайлович; Москвічова Олена Сергіївна
    Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів з дисципліни «Вступ до фаху» укладено відповідно до вимог підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і компетентностей галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та висвітлено основні вимоги та завдання які виносяться на розгляд на практичні заняття з курсу «Всутп до фаху».
  • Ескіз
    Документ
    Вступ до фаху
    (НУБіП України, 2024) Приліпко Сергій Михайлович; Москвічова Олена Сергіївна
    Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Вступ до фаху» укладено відповідно до вимог підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і компетентностей галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та висвітлено основні вимоги та завдання які виносяться на розгляд на практичні заняття з курсу «Всутп до фаху».
  • Ескіз
    Документ
    Лідерство та командоутворення
    (НУБіП України, 2024) Лідерство та командоутворення
    Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Лідерство та командоутворення» укладено відповідно до вимог підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і компетентностей галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та висвітлено основні вимоги та завдання які виносяться на розгляд на практичні заняття з курсу «Лідерство та командоутворення».
  • Ескіз
    Документ
    Лідерство та командоутворення
    (НУБіП України, 2024) Москвічова Олена Сергіївна
    Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів з дисципліни «Лідерство та командоутворення» укладено відповідно до вимог підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і компетентностей галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та висвітлено основні вимоги та завдання які виносяться на самостійне вивчення з курсу «Лідерство та командоутворення».