Інтеграція засобів ГІС та 3D моделювання для цілей управління земельними ресурсами Рівненської територіальної громади

Вантажиться...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

НУБіП України

Анотація

Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Інтеграція ГІС та 3D моделювання для цілей управління земельними ресурсами Рівненської територіальної громади» основною метою якої є інтегрування засобів ГІС та 3D моделювання для створення ефективних інструментів аналізу, моніторингу та оптимізації використання земель. Структура магістерської кваліфікаційної роботи. Робота викладена на 71 сторінці, містить вступ, три розділи, висновки, перелік використаних джерел (57). Крім того в роботі наявні одинадцять таблиць та одинадцять рисунків. Коротка характеристика розділів магістерської кваліфікаційної роботи. Перший розділ під назвою «Теоретико-методичні основи використання ГІС та 3D моделювання в управлінні земельними ресурсами». Цей розділ присвячений опрацюванню теоретичних та нормативно‒правових основ даного дослідження. У ньому аналізується законодавче забезпечення та ключові елементи у сфері управління земельними ресурсами, а також можливості геоінформаційних систем, технології 3D моделювання та методика інтеграції ГІС та 3D моделювання для прийняття управлінських рішень. Другий розділ під назвою «Аналіз сучасного стану управління земельними ресурсами Рівненської територіальної громади» У другому розділі проаналізовано та описано характеристику об'єкту дослідження, а саме Рівненської міської територіальної громади. У даному розділі охарактеризовані природно-географічні та соціально-економічні умови громади, наведена структура громади, а також здійснено оцінку потреб громади у впровадженні ГІС та 3D технологій. Третій розділ під назвою «Розробка та впровадження ГІС-3D моделі для управління земельними ресурсами Рівненської громади». У даному розділі викладено практичний зміст виконання кваліфікаційної роботи. Створено UML-діаграми для відображення перспективності інтеграції ГІС та 3D моделювання у земельному управлінні. Також на основі GNSS-зйомки було розроблено тривимірну модель рельєфе частини території Рівненської міської територіальної громади. Продемонстрували переваги впровадження ГІС-технологій та 3D моделювання для майбутнього сталого розвитку громади.

Опис

Ключові слова

управління земельними ресурсами, структура землекористування, використання інтегрованої системи, land resource management, land use structure, use of an integrated system

Бібліографічний опис

Одуд А. П. Інтеграція засобів ГІС та 3D моделювання для цілей управління земельними ресурсами Рівненської територіальної громади : дипломна робота ... магістра : 193 Геодезія та землеустрій. Київ, 2025. 70 с.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By