Агрохімічна оцінка диференційованого використання мінеральних добрив за вирощування кукурудзи на зрошенні
Вантажиться...
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Робота виконана згідно завдання на виконання бакалаврської кваліфікаційної роботи студенту. Тема роботи затверджена наказом ректора НУБіП України. Кваліфікаційна робота – це самостійна індивідуальна робота аналітичного, розрахункового, бізнесового або організаційно-економічного характеру, що містить рішення завдань узагальненого характеру.
Робота відображає рівень теоретичних знань і практичних навичок випускника в рамках обов’язкової та вибіркової складових освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів, його здатність до самостійної професійної діяльності як фахівця освітнього ступеню «Бакалавр».
Метою виконання кваліфікаційної роботи є систематизація знань та розширення навичок щодо вирішення завдань відповідно до професійного спрямування.
Опис
Ключові слова
кукурудза, фертигація, індекс NDVI, урожайність, економічна ефективність вирощування, Crop Monitoring
Бібліографічний опис
Грушко О.В. Агрохімічна оцінка диференційованого використання мінеральних добрив за вирощування кукурудзи на зрошенні : дипломна робота ... магістра : 201 «Агрономія» / Грушко О.В. - Київ, 2023. – 66 с.