Навчальні та наукові видання

Постійне посилання на розділhttps://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/3

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Обґрунтування параметрів молотильно-сепаруючого пристрою тангенціального типу зернозбирального комбайна
    (ЦП "КОМПРИНТ", 2016) Ловейкін, Вячеслав Сергійович; Човнюк, Юрій Васильович; Нєдовєсов, Віктор Іванович; Ляшко, Анастасія Петрівна
    Монографія написана на основі досліджень авторів параметрів молотильно-сепаруючого пристрою тангенціального типу зернозбирального комбайна. Побудовано модель руху технологічної маси між барабаном та підбарабанням. Визначено закон руху порції хлібної маси. Розроблено динамічну та математичну модель руху молотильного барабана. Розв’язано математичну модель для двох етапів: з’єднання валу ДВЗ та валу пасової передачі привода молотильного барабана; повне зчеплення валу ДВЗ і диска зчеплення. Досліджено вплив неврівноваженості молотильного барабана на коливання лівої та правої опор молотильного барабана та на кутову швидкість молотильного барабана. Проведено планування експериментальних досліджень неврівноваженості молотильного барабана під час роботи. На підставі результатів досліджень запропоновано рекомендації з удосконалення конструкції молотильного барабана, захищених патентом на корисну модель. Призначена для наукових та інженерних працівників, а також може бути корисна аспірантам, магістрам та студентам машинобудівних спеціальностей вищих навчальних закладів.
  • Ескіз
    Документ
    Обгрунтування параметрів молотильно-сепаруючого пристрою тангенціального типу зернозбирального комбайна
    (2016) Ляшко, Анастасія Петрівна
    Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва. – Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2016. У дисертації наведено дослідження, спрямовані на збільшення терміну служби молотильно-сепаруючого пристрою, за рахунок зменшення коливань молотильного барабана. Побудовано модель руху технологічної маси між барабаном та підбарабанням та встановлено залежності: зазору між виступами бичів і підбарабанням від функції кута φ та сумарного моменту опору від тертя бичів з хлібною масою. Визначено закон руху порції хлібної маси. Розроблено динамічну та математичну модель руху молотильного барабана, в якій за узагальнюючі координати прийнято кутові координати валу ДВЗ, диска муфти та молотильного барабана. Розв’язано математичну модель для двох етапів: з’єднання валу ДВЗ та валу пасової передачі привода молотильного барабана; повне зчеплення валу ДВЗ і диска зчеплення. Наведено графіки зміни кутової швидкості молотильного барабана, диска муфти зчеплення та валу ДВЗ для двох етапів. Встановлено вплив моментів інерції муфти зчеплення та молотильного барабана на значення максимального пружного моменту. Досліджено вплив неврівноваженості молотильного барабана на коливання лівої та правої опор молотильного барабана та на кутову швидкість молотильного барабана. На підставі результатів досліджень запропоновано рекомендації з удосконалення конструкції молотильного барабана, захищених патентом на корисну модель.