Продуктивність бобово-злакових травосумішок залежно від елементів технології вирощування
Вантажиться...
Дата
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Магістерська кваліфікаційна робота складається з п’яти розділів, викладених на 61 сторінці, містить 8 таблиць та 3 малюнки. Список використанних джерел налічує 64 найменувань. Перший розділ представлений оглядом літератури по темі роботи. Описано значення багаторічних трав у кормовиробництві. Особливості добору трав для вирощування у сумішках. Продуктивність бобово-злакових травосумішок залежно від удобрення. У другому розділі наведено характеристику грунтового покриву,
агрокліматичні умови та методика виконання досліджень. У підрозділах охарактеризовано умови дослідного господарства, гідротермічні умови у рік проведення досліджень. Також представлено схему дослідів, методика проведення досліджень, характеристика сортів люцерни посівної та стоколосу безостого. Також наведено характеристику органо-мінерального добрива Агролайф. Третій розділ присвячено особливостям росту та розвитку люцерно-стоколосової травосумішки сумішей залежно від удобрення. Четвертий розділ описує урожайність та поживність багаторічних травостоїв залежно від елементів технології вирощування. Окрім того, наведена кономічна й енергетична оцінка технології вирощування бобово-злакових травостоїв. У висновках наведено значущі резельтати виконаних досліджень, надано порівняльну їх оцінку. На основі висновків сформовано пропозиції виробництву.
Опис
Ключові слова
люцерна посівна, стоколос безостий, удобрення, густота рослин, alfalfa seed, awnless stokolos, fertilization, plant density
Бібліографічний опис
Пасічник О.Л. Продуктивність бобово-злакових травосумішок залежно від елементів технології вирощування : дипломна робота … магістра : 201 Агрономія. Київ. 2024. 61 с.