Щодо підвищення міцності клейового шару в деревних конструкційних елементах з комбінованих деревинних видів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

НУБІП України

Анотація

Теза доповіді з Міжнародної науково-практичної конференції з нагоди 185-річчя ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБІП України « Лісівнича освіта та наука в умовах національних викликів та Європейської інтеграції України» (5-6 червня 2025 року)

Опис

Ключові слова

дерев’яні конструкції з різних видів деревини, комбінування м’яких і твердих порід, раціональне використання лісових ресурсів, висока адаптивність виробів до різних умов експлуатації, wooden structures made of different types of wood, combination of soft and hard rocks, rational use of forest resources, high adaptability of products to various operating conditions

Бібліографічний опис

Мазурчук, С. М., Семенов, І. К. Щодо підвищення міцності клейового шару в деревних конструкційних елементах з комбінованих деревинних видів // Тези доповідей з Міжнародної науково-практичної конференції з нагоди 185-річчя ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБІП України « Лісівнича освіта та наука в умовах національних викликів та Європейської інтеграції України» (5-6 червня 2025 року). - Київ : НУБІП України, 2025. – С. 250-252.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By