Структура та промислове значення іхтіофауни водосховища на річці Красавка
Вантажиться...
Дата
Автори
ORCID
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
DOI
Анотація
Наумов П. В. «Структура та промислове значення іхтіофауни водосховища на річці Красавка». Робота викладена на 53 сторінках друкованого тексту. Результати дослідження узагальнено та представлено у вигляді 9 таблиць і 7 рисунків, що підвищує наочність матеріалу. Теоретичну й методичну основу роботи сформовано завдяки ґрунтовному опрацюванню 50 наукових джерел.
Метою бакалаврської кваліфікаційної роботи було вивчення якості водного середовища, стану природної кормової бази риб, аналіз біологічних характеристик та структури іхтіофауни безпосередньо аборигенних видів, а також оцінювання продукційного потенціалу водосховища на річці Красавка із метою визначення доцільності вселення цінних видів риб та підвищення обсягів їх вилову.
Об’єктом дослідження було водосховище на річці Красавка.
Предметом дослідження був комплекс гідрохімічних показників водної екосистеми, стан і різноманіття кормових організмів (видовий склад, їх чисельність та біомасу), а також структурні характеристики іхтіофауни – видовий та розмірний склад риб, чисельність і рівень формування рибопродуктивності.
Методи дослідження – у роботі використано сукупність загальноприйнятих методів дослідження, що включали гідрохімічні, гідробіологічні та іхтіологічні підходи. Опрацювання та інтерпретацію отриманих матеріалів здійснено із застосуванням статистичних методів, що дозволило систематизувати результати.
У роботі проаналізовано гідрохімічний режим водосховища, оцінено чисельність та біомасу кормових організмів, а також досліджено біологічні особливості аборигенних видів риб.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Наумов П.В. Структура та промислове значення іхтіофауни водосховища на річці Красавка : дипломна робота ... бакалавра : 207 Водні біоресурси та аквакультура. Київ, 2026. 53 с.