Концепція та системо-аналогова модель функціонування ланцюгових технологічних перетворень грунтообробно-посівного агрегату

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2018

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

ВЦ НУБіП України

Анотація

В статті представлено концепцію і системо-аналогову модель ГПА; що передбачають в ланцюгу технологічних перетворень визначення двох функціональних компонентів: технологічності (К1) та якості (К2). У функціональному компоненті К1 вдосконалена модель динаміки руху ГПА з визначенням його координат та розрахунки параметрів котушкового висівного апарату при відповідній швидкості ГПА; а у функціональному компоненті К2 – оцінювання динаміки руху насіння в пневматичному насіннєпроводі та процес розсіву і параметрів тарілчастого розсіювача; запропоновано алгоритм синтезу функціональних компонентів та управління процесу; проведено формалізацію параметрів ланцюгових перетворень.

Опис

Ключові слова

грунтообробно-посівний агрегат, функціональні компоненти, концепція, системо-аналогова модель, математичне моделювання

Бібліографічний опис

Концепція та системо-аналогова модель функціонування ланцюгових технологічних перетворень грунтообробно-посівного агрегату / Т.В. Гайдай // Науковий вісник НУБіП України. Серія : Техніка та енергетика АПК. - К. : ВЦ НУБіП України, 2018. - Вип. 298. - С. 95-98.