Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи: «Вимірювання димності відпрацьованих газів автомобілів з дизельними двигунами»

Анотація

Методичні матеріали призначені для ознайомлення із методами і технічними засобами для вимірювання димності відпрацьованих газів автомобілів з дизельними двигунами, що знаходяться в експлуатації. Методичні вказівки містять загальні відомості про основні токсичні компоненти відпрацьованих газів при роботі дизельних двигунів автомобілів, напрямки їх зниження та методику і технічні засоби контролю димності відпрацьованих газів.

Опис

Ухвалено Вченою Радою факультету конструювання та дизайну Національного університету біоресурсів і природокористування України,

Ключові слова

вимірювання димності, галузеве машинобудування, smoke measurement, Rauchmessung, Wirtschaftsingenieurwesen, industrial engineering

Бібліографічний опис

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи: «Вимірювання димності відпрацьованих газів автомобілів з дизельними двигунами» : методичні вказівки / уклад. В.А. Сиволапов [та ін.]. - К. : Видавничий центр НУБіП України, 2022. - 16 с.