Розробка та виготовлення гідропонних систем
Вантажиться...
Дата
Автори
ORCID
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
НУБіП України
DOI
Анотація
Пpoeкт виклaдeнo на 63 cтop., 41 pиc., 1 тaбл., дoдaтки, викopиcтaнo 15 джepeл лiтepaтуpи.
Oб’єкт пpoeктувaння – Гідропонна системи живильного шару.
Мeтa poбoти— Розробка гідропонної системи для вирощування рослин.
Дипломна робота присвячена дослідженню та розробці гідропонної системи для ефективного безгрунтового вирощування рослин.
У першому розділі розглянуто теоретичні основи гідропоніки, переваги та недоліки різних їх видів (система гнотового поливу, крапельного зрошення, живильного шару (NFT), періодичного затоплення (Flood & Drain), плаваючої платформи, гібридні системи), а також проведено аналіз сучасних технологій вирощування рослин без грунту.
У другому розділі здійснено вибір та обрунтування оптимального виду гідропонної системи, а саме— система поверхневого шару. У відповідносні до цього, викладено опис процесу розробки та виготовлення власного зразка обладнання, розрахунки. Також представлений результат створеної гідропонної системи та її загальні параметри виробничої потужності.
У третьому розділі наведено виробничі витрати, що дають можливість первинно оцінити рентабельність проекту.
Опис
Бібліографічний опис
Бачинський Я. О. Розробка та виготовлення гідропонних систем : дипломна робота ... бакалавра : 133 Галузеве машинобудування. Київ, 2025. 66 с.