Комп'ютерна система автоматичного поливу кімнатних рослин

Вантажиться...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

НУБІП України

Анотація

Об’єкт розробки – Процес розробки комп’ютерної системи автоматичного поливу кімнатних рослин із використання власного сервера. Мета роботи – Розробка та реалізація системи автоматичного поливу кімнатних рослин. Дипломна робота складається з 4 розділів: Перший розділ ми аналізуємо вимоги до системи та чи є наша тема актуальною. Другий розділ ми здійснюємо проєктування системи та розглядаємо вибір компонентів. У третьому розділі ми реалізуємо та тестуємо систему. У четвертому розділі ми тестували нашу готову систему у реальному часі. Результатом виконання дипломної роботи є створена комп'ютерна система автоматичного поливу кімнатних рослинМи живемо в сучасному світі, де все більше переходить у сферу технологій задля нашої зручності. Завдяки цьому з’явилася можливість створення систем, які допомагають полегшити які допомагають полегшити догляд за рослинами та не забувати про нього. Для власників кімнатної рослин, які часто забувають полити їх або тривалий час відсутні вдома, для них така система є особливо актуальною. Вона дозволяє уникнути загибелі рослини та сприяє економії води. Метою цієї роботи є розробка системи автоматичного поливу кімнатної рослини, яка, по–перше буде включати в себе здатність контролювати рівень вологості , а по-друге — автоматично запускати полив у разі недостатньої вологості. Методи дослідження включають у себе аналіз існуючих рішень у галузі автоматичного поливу, програмування та тестування апаратних засобів для збору даних. Практична цінність роботи полягає в отриманому результаті, що має потенціал для подальшого використання в підприємствах, де застосовуються технології автоматичного поливу для підтримки оптимальних умов для рослин.

Опис

Ключові слова

комп'ютерна система, автоматичний полив, використання власного сервера, автоматичний полив кімнатних рослин, computer system, automatic watering, using your own server, automatic watering of indoor plants

Бібліографічний опис

Гойда І.С. Комп'ютерна система автоматичного поливу кімнатних рослин : дипломна робота … бакалавра : 123 Комп’ютерна інженерія . Київ, 2025. 74 с.

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в