Методичні рекомендації з організації підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2021
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
ЦП «КОМПРИНТ»
Анотація
У методичних рекомендаціях з організації підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін подано теоретичні засади підготовки соціальних працівників до педагогічної взаємодії, методичні аспекти професійної підготовки соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін, рекомендації з розробки технології підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін. Методичні рекомендації призначені для викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти.
Опис
Рекомендовано Вченою радою гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, протокол № 3 від 23.10.2021 р.
Ключові слова
соціальний працівник, педагог, підготовка, взаємодія
Бібліографічний опис
Методичні рекомендації з організації підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін : методичні рекомендації / уклад. С. В. Михнюк. - К. : ЦП "КОМПРИНТ", 2021. - 73 с.