Методичні рекомендації з організації підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

ЦП «КОМПРИНТ»

Анотація

У методичних рекомендаціях з організації підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін подано теоретичні засади підготовки соціальних працівників до педагогічної взаємодії, методичні аспекти професійної підготовки соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін, рекомендації з розробки технології підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін. Методичні рекомендації призначені для викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти.

Опис

Рекомендовано Вченою радою гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, протокол № 3 від 23.10.2021 р.

Ключові слова

соціальний працівник, педагог, підготовка, взаємодія

Бібліографічний опис

Методичні рекомендації з організації підготовки майбутніх соціальних працівників до педагогічної взаємодії у процесі вивчення фахових дисциплін : методичні рекомендації / уклад. С. В. Михнюк. - К. : ЦП "КОМПРИНТ", 2021. - 73 с.