Наукові журнали та збірники видань

Постійне посилання на розділhttps://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/5

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми соціального захисту та безпеки внутрішньо переміщених осіб
    (НУБіП України, 2019) Князька, Л.А.; Дяченко, С.В.
    У статті досліджується питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Звертається увага на їхню безпеку в сучасних реаліях. Визначається поняття внутрішньо переміщених осіб. Аналізується стан законодавчої та урядової підтримки внутрішньо переміщених осіб. Виділяються проблеми з якими внутрішньо переміщені особи можуть зіткнутися в умовах сьогодення. Досліджується міжнародний досвід державної підтримки соціального захисту та безпеки внутрішньо переміщених осіб. Пропонується шляхи вирішення нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб.
  • Ескіз
    Документ
    Динамічний підхід до дослідження проблем безпеки держави
    (НУБіП України, 2019) Бригінець, О.О.
    У статті аналізується вплив правового забезпечення безпеки держави на її безпеку та на забезпечення добробуту всіх членів українського суспільства. Доведено, що будь-яка держава створює систему безпеки, виходячи зі своїх можливостей. Змістовне наповнення безпеки держави було розпочато дуже давно. Але зараз, коли відбувається тривалий процес економічних перетворень, є досить сильне соціальне розшарування суспільства, зафіксовано стрімке зростання впливу тіньової економіки і не знижуються внутрішні протиріччя між окремими сегментами суспільства, а також між регіонами, дефініція «правове забезпечення безпеки держави» наповнюється новим змістом. У даній роботі досліджено аспекти забезпечення безпеки держави
  • Ескіз
    Документ
    Якість соняшникового меду, отриманого в умовах радіоактивно забруднених агроландшафтів Полісся
    (ВЦ НУБіП України, 2018) Діхтяр, О.О.
    Проведено дослідження центрифужного, стільникового, забрусового соняшникового медів, отриманих в умовах радіоактивного забруднення Полісся, на відповідність вимогам якості та безпеки ДСТУ 4497:2005 «Мед натуральний. Технічні умови». Встановлено, що за органолептичними і фізико-хімічними властивостями забрусовий мед відноситься до вищого ґатунку, а центрифужний та стільниковий – до першого. В медах не виявлено ознак бродіння, механічних домішок, пестицидів ДДТ та гексахлоран. Вміст важких металів та цезію – 137 не перевищував гранично допустимі рівні. В середньому масова частка води у соняшниковому меду становила 17,6 %, масова частка відновлювальних цукрів 89,9 %, діастазне число 32,6 од. Готе, кислотність 32,1 м-екв / кг, значення яких відповідають вимогам національного стандарту.
  • Ескіз
    Документ
    Якість і безпека продукції як вектор розвитку молочної галузі
    (ВЦ НУБіП України, 2018) Костюк, О.Д.; Костюк, Я.В.
    Досліджено основні тенденції розвитку вітчизняного ринку молока, фактори формування якості молочної продукції, а також методи підвищення його рівня. Дослідження показало, що вітчизняні стандарти на молочну продукцію поступаються європейським вимогам. Підвищення якості молочної сировини – це не тільки запровадження високих стандартів. Це підтримка виробників та допомога їм у вдосконаленні управління виробництвом, освоєнні передових технологій, оновленні та модернізації обладнання, покращенні племінних та продуктивних якостей поголів’я корів. Якість молока має бути гарантована на найвищому рівні, що дозволить споживачу з впевненістю купувати його протягом тривалого часу. Якість молока повинна контролюватися по харчовому ланцюгу „виробництво-споживання”.