Перехідні процеси в системах електропостачання

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

ЦП "Компринт"

Анотація

Навчальний посібник присвячений важливій профілюючій дисципліні в розрізі спеціальної (фахової) підготовки студента та формуванню фахівця, що розуміє основні короткі замикання на стороні трикутника понижувального трансформатора з одночасним обривом фаз на лінії з одностороннім живленням, неповнофазні режими без та з урахуванням ємності ліній, короткі замикання з одночасним обривом фаз на лініях з одностороннім живленням, подвійні замикання на землю, короткі замикання на стороні низької напруги трансформатора, струмовий захист нульової послідовності від замикань на землю линий 110 – 550 кВ, вибір параметрів спрацьовування захистів одиночних ліній 110 - 500 кВ із двостороннім живленням без відгалужень. Навчальний посібник написаний з щирою вдячністю вчителям за знання, терпіння і навички та підводить підсумок багаторічної роботи колективу кафедри електропостачання ім. проф. В.М. Синькова НУБіП України та призначений для фахівців, науковців, аспірантів, студентів та широкого кола фахівців в галузі електроенергетики. Автори висловлюють глибоку вдячність і подяку рецензентам монографії Тугаю Ю.І., Бодунову В.М. та Петренку А.В. за корисні поради та зауваження, співробітникам кафедри електропостачання ім. проф. В.М. Сінькова НУБіП України Бортниковій Д. А. за допомогу в оформленні рукопису. Для науковців, викладачів, докторантів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, фахівців аграрної сфери та дослідників енергетичної галузі

Опис

Рекомендовано до друку Вченою радоюонального університету біоресурсів і природодокористування України (протокол № 4 від 23.11.2022 р.)

Ключові слова

Електропостачання, Перехідні процеси в системах електропостачання

Бібліографічний опис

Перехідні процеси в системах електропостачання: навчальний посібник для підготовки фахівців «Галузь знань 14 – Електрична інженерія Спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Ч. 2. Спеціальні розділи / О. В. Гай, А. Л. Приступа. - К. : ЦП "КОМПРИНТ", 2022. - 466 с.